SZUPERNOVA

09.04.2015 - 20.05.2015

09.04 – 20.05.2015

З 9 квітня по 20 травня у Vozdvizhenka Arts HOUSE проходила виставка Павла Керестея SZUPERNOVA.

Живописець, фото- та відеохудожник, режисер-постановник перформансів, автор інсталяцій та куратор Павло Керестей – українець, громадянин Німеччини, живе і працює в Лондоні та Мюнхені.

Як говорить про виставку сам автор: «SZUPERNOVA – утворення нової зірки, катаклізмічний процес, постфактум і назва виставки, створеної спеціально для Vozdvyzhenka Arts House. У проекті використані іміджи палаючих астероїдів».

Проект SZUPERNOVA – це постапокаліптична історія про новий світ, про нову природу існуючого. У роботах художника переважає агресивно-яскрава колористика. Дерева, комети, пейзажі кислотних кольорів говорять нам не про те, що вони не природні, а про те, що природа змінилася.

Цей проект вкрай актуальний для нового в певному сенсі теж «катаклізмічного» ландшафту української сучасності. Ми переживаємо черговий апокаліпсис, всі разом в національному розрізі, і кожен – в персональному. Виставка Павла Керестея в цьому контексті є одночасно як рефлексією на події, так і художнім поглядом у майбутнє. І судячи з експозиції SZUPERNOVA, нам, можливо, не просто буде прийняти нашу нову українську реальність, але вона точно буде яскравою.

 
SZUPERNOVA
БільшеЗгорнути