ОНИ УСТАЛИ

21.05.2015 - 14.06.2015

21.05. – 14.06.2015

«ОНИ УСТАЛИ» – виставка робіт з колекції Андрія Супруненко.

У рамках виставки представлені роботи Василя Цаголова, Павла Макова, Олега Тістола, Вінні Реунова, Володимира Буднікова, Влади Ралко і Романа Ліствака, які були створені в 90х-2000х роках.

Андрій Супруненко – архітектор і колекціонер, співкуратор одного з проектів Арсенале 2012 «Перспектива».

Колекціонує витвори сучасного мистецтва з 2000х років.

Для експозиції куратором свідомо були обрані роботи 90х -2000х років, які він вважає золотим фондом сучасного українського мистецтва, коли автори представлених робіт створювали дійсно нове і безкомпромісне мистецтво.

Для Андрія Супруненко ця виставка – акт протесту проти тих хронічних хвороб, на які страждає українське арт-середовище: «Мені здається, що вони просто втомилися. Втомилися від відсутньої, а якщо і присутньої, то бездарної критики, від бездарних TV-передач «про ЦЕ» (про мистецтво), ну і, звичайно, від галеристів-дилерів-профанаторів і т.п. Я вибирав ці роботи сам, без певної ідеї – але потім вона окреслилася – все це безкомпромісне і прекрасне стало тією, нехай тонкою, але міцною ниткою, що  з’єднує щось з минулого, що є дорогим і таким, що  хочеться пам’ятати, і спрямована в майбутнє, яке всі прагнуть передбачити ».

Під час відкриття виставки відбувся перформанс #deficit

ОНИ УСТАЛИ
БільшеЗгорнути