ПредмеТИ

24.12.2015 - 24.01.2016

Виставка предметного дизайну ПредмеТИ

Якщо розкласти слово "ПРЕДМЕТИ" на складові, як стіл – на ніжки та стільницю, то виявиться, що воно має значно глибші сенси, ніж здається на перший погляд. Перше, що ми в ньому знайшли – це слово "ТИ".   

Створюючи предмет, кожен  дизайнер вкладає в нього частинку свого "я". Але коли цей  предмет знаходить свого власника, "я" перетворюється на "ти", не втрачаючи свого "я". Адже об'єкти предметного дизайну, як і будь-які арт об'єкти – речі cуб'єктивні. В середині слова захована "МЕТА", як ціль існування захована в середині будь-якого явища. І, нарешті ПРЕД – як натяк на  передбачення та передчуття, яким має володіти художник, щоб вгадувати майбутні тенденції.

Саме таких художників та дизайнерів ми запросили для участі у передноворічній виставці предметного дизайну у галерейному просторі Vozdvizhenka ARTS HOUSE. 

Морфологія виставки буде побудована так, що кожна окрема річ в експозиції буде одночасно, як самостійною особистістю так і складовою загального цілісного портрету.

В рамках проекту плануються тематичні зустрічі, лекції та ворк-шопи з учасниками та мистецтвознавцями. 

Для експонування будуть виставлені роботи таких українських дизайнерів та студій як: Сергій Махно, Томенчук Ігор, Валерій Кузнецов, Юрій Цегла, Настася Амаї, Йова Ягер, Glassgarden, Хочу Раю, Fabrique de FORMe, Валерій Бондаренко та інших.

ПредмеТИ
БільшеЗгорнути