Мільштейн, Андрухович та Лейдерман – дискусія про книгу “П’ятиполь”

Презентація книги Олександра Мільштецна “П’ятиполь”, видана видавництвом Vozdvizhenka Arts House у 2017 році відбудеться у рамках фестивалю “Міст з паперу”.
Більше про книгу: https://32vozdvizhenka.com/product/p-yatipol/
В процесі презентації відбудеться дискусія за участі Юрія Андруховича, Юрія Лейдермана та Олександра Мільштейна.
Місце дії: м. Харків у просторі “СПАЛАХ”, вул. Дівоча, 6.

Збірка “П’ятиполь” – перша книга Олександра Мільштейна, проілюструвана його власними малюнками. Незвичайна, жвава манера письма, з умисними “забормотами” і швидкою зміною планів, вступає тут у вигадливі сплетіння з такою ж неординарною графікою, відкриваючи за кожним ракурсом сюжету все нові й нові ілюстративні мождивості, будь то пастель, комп’ютерна графіка чи проста кулькова ручка. Гуляючи вулицями і околицями Мюнхена, харків’янин Олександр Мільштейн продовжує одночасно свою внутрішню алюзійну подорож вглиб мови, пам’яті, долі. На цьому розриві виникають як alter ego фантомні, контурні персонажі: Капітонов, Тіновіцкій, Фло, Фріц.. Тим не менш у розповіді “П’ятиполь”, що і дав назву книзі, оповідання ведеться від імені самого автора, який знову опиняється в Україні, десь між Києвом і Полтавою, в загадковому місті П’ятиполь, що оточене сотнями кілометрів лісів зі стовбурами, пофарбованими білою фарбою.

«Міст з паперу» має на меті ініціювати обмін між письменниками й митцями країни, про яку ми все ще знаємо мало, та яка швидко стане нам близькою, якщо ми хоча б раз навідаємось сюди. Проект творять письменники, музиканти та художники за активної підтримки перекладачів, істориків, літературних та мистецьких посередників, видавництв, галерей та кураторів. «Міст з паперу» планує залучити читачів і читачок, а також поціновувачів мистецтва з обох країн. З 2015 р. встановились такі тісні літературні та мистецькі контакти, що продовжують діяти в Німеччині та Європейському Союзі й показують Україну країною, яку варто відкрити і яка є частиною нас.

Мільштейн, Андрухович та Лейдерман – дискусія про книгу “П’ятиполь”
БільшеЗгорнути