САША

12.05.2016 - 26.06.2016

В основі цієї серії фотографій лежить історія дівчини Саші. Вона бере початок у 2000 році, коли Саша віком восьми років взяла участь як модель в проекті Сергія Браткова «Kids».

Ця робота, що стала класикою фотографії, була показана в кількох великих західних музеях, на Manifesta 5 San Sebastian, а також на персональній виставці художника в Pinchuk Art Centre в 2010 році, увійшла в 4 музейні колекції, а також в колекцію Фонду Франсуа Піно, ставши першим придбанням східноєвропейського мистецтва.

Майже через 10 років Сергій Братков, опинившись в Харкові, прийшов в будинок друга і знову зустрів Сашу. Це був момент її розчарування в професійній модельній діяльності. Фотоісторія дівчини, що зроблена в цей момент її життя, стає виворотом портфоліо, зворотньою стороною модельної індустрії. Фоном для зйомки виступає спальний район Харкова – під’їзди, гаражі, двори й інтер’єр квартири, а героями «Саші» – вона сама, її батько-художник і собака.

Для зйомки були протилежні звичайному портфоліо завдання – замість виснажливої ​​мети «продати власну красу», серія носить терапевтичний, іронізучюий над фешн-індустрією характер, створюючи таким чином портрет молодої героїні свого часу.

САША
БільшеЗгорнути