КОВЧЕГ 2015

30.07.2015 - 23.08.2015

30 липня Vozdvizhenka Arts House презентувала нову роботу Володимира Кузнецова КОВЧЕГ 2015. Відомий серією робіт «Коліївщина» Кузнецов представить настінний розпис на тему зі Святого Письма в актуальній інтерпретації, беручи до уваги вітчизняний соціально-політичний контекст.

Художник так артикулює ідею розпису: «Питання, кого прийме Ковчег. Ковчег – це нова система відносин. Відкритість відносин, публічність функціонування зв'язків, нова система соціальної політики та правосуддя, збір інформації, доступні для всіх публічні розслідування. Це ті нагальні питання, з якими працюють суспільні ініціативи.»

Нагадуємо, що зараз триває судовий процес, в якому Володимир Кузнецов виступає з обвинуваченням художньої інституції у знищені його роботи. Цей прецедент наштовхнув художника на глибоке дослідження правових взаємодій між художником та інституціями в Україні. Під час експонування роботи художник братиме інтерв'ю у функціонерів мистецтва, діячів культури, представників інституцій про їхні трудові взаємовідносини та світоглядні позиції. Відео транслюватиметься під час експозиції та викладатиметься он-лайн.

 

Володимир Кузнецов: Народився 1976, Луцьк, Україна.  Живе і працює в Києві, Україна. Освіта 1999 – 2005 р. Львівська Академія Мистецтв, кафедра художнього текстилю. Співзасновник мистецьких об’єднань Р.Е.П., Худрада, ІСТМ. Учасник резиденцій та виставок в Україні та за кордоном.

 

КОВЧЕГ 2015
БільшеЗгорнути