Зустріч з генеральним директором Валентином Ковалем і головним юристом Дар’єю Джус музичного телеканалів М1 та М2

11 грудня, п'ятниця о 18:00 в 32Vozdvizhenka ARTS HOUSE (вул. Воздвиженська, 32). Запис у списки:https://goo.gl/nZZexs

«Авторські права та роялті – що потрібно знати при вході в шоу-бізнес» та розмова з Генеральним директором М1 та М2 «Якщо вам потрібен М1. Q&A з Валентином Ковалем».

Сьогодні в музичному шоу-бізнесу дуже часто виникають питання з приводу захисту інтелектуальної власності, налаштування роялті та багатьох інших юридичних моментів. Молоді гурти, які тільки вступають у світ музики мають знати про всі моменти як з організаційної точки зору, так і з юридичної. Цей захід буде цікавим промоутерам, журналістам, молодим та професійним артистам, а також людям, які тільки планують робити перші кроки у музиці. 

Саме тому у рамках Ukrainian Music Week проходитиме відкрита зустріч з головними представниками найпопулярнішого українського музичного телеканалалу М1. У рамках заходу учасники зможуть поспілкуватися з професіоналами світу шоу-бізнесу, отримати відповіді на важливі для них питання, а також здобути корисні знайомства. 

Організатори прагнуть зробити прозорим та відкритим світ музики, познайомити з найкращими професіоналами музичної сфери. Це все створюється задля зростання української музичної культури, щоб дозволити їй вийти на новий рівень. 

«Не пропустіть можливості потрапити на зустріч з професіоналами своєї справи, отримати поради для успішного розвитку в музичній сфері, а також зрозуміти краще український шоу-бізнес.»

Зустріч з генеральним директором Валентином Ковалем і головним юристом Дар’єю Джус музичного телеканалів М1 та М2
БільшеЗгорнути